TOODETE VALIMINE E-POES

Toodete leidmiseks meie e-pood pakub järgmisi võimalusi:

Lehekülje paremas ülaservas paiknev otsinguväli. Sisestatud toote nimetuse järgi otsitakse välja kõik tooted, mis meie tootekataloogis olemas.

Valides kodulehe menüüst soovitud toodete kategooria, kuvatakse täielik vastava alagrupi toodete nimekiri. Te saate täpsustada tooteid vastavate filtrite abil, mis asuvad lehekülje vasakus osas
Parimate hindadega kampaania tooteid kuvatakse koos sildiga “soodus”.

TOODE LISAMINE OSTUKORVI 

Kui olete leidnud endale sobiva kauba, sisestage kogus ja vajutage rohelise ostukorvi nuppule, mis asub iga toote juures. Ostukorvi sisu saate vaadata klikkides menüükirjel “ostukorv” ikooni peale, mis asub paremal ülaosas.
Toode eemaldamiseks ostukorvi lehel klikkige iga toote juures olevale ristille “eemalda toode”. Eemaldatud kauba uuesti ostukorvi lisamiseks peate hinnakirjast kauba uuesti valima.
Ostukorvi sisu kinnitamiseks ja tellimusega jätkamiseks vajutage ostukorvis nuppu “Mine maksma”

TELLIMUSE SAATMINE 

Olles vajutanud eelpoolkirjeldatud nupule “Mine maksma” suunatakse Teid lehele, kus on tellimuseks vajalike isikuandmete täitmise vorm. Tellimuse lõplikuks kinnitamiseks vajutage nupule “esita tellimus”.

KAUBA EEST TASUMINE 

Kauba eest tasumiseks tuleb Teil internetipoe poolt väljastataval tellimusarve alusel märgitud summa eest tasuda maksekeskuse pangalingi kaudu. Arve lingi leiate tellimuse vormistamise lehel. Kõik www.kummihai.ee keskonna hinnakirjas esindatud toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

TELLIMUSE TÄITMINE 

Kui meie arvele on laekunud Teie poolt sooritatud makse, toimetatakse kaup Teieni tavaliselt kahe kuni seitsme tööpäeva jooksul juhul, kui kaup on Elmoran OÜ laos. Kui meie arvele ei ole raha laekunud viie (5) tööpäeva jooksul tellimuse laekumisest, tühistatakse Teie tellimus. (va. riigiasutused ja lepingulised kliendid).
Pärast tellimuse kinnitamist on Teil võimalik seda vaadata oma e-postkastist juhul kui olite täitnud oma andmete vormis korrektselt e-posti lahtri. Kaup toimetatakse kohale Cargobus, DPD ja Venipak kullerteenusega ja seda üle Eesti. Kulleri teenuse kohaletoimetamise viisi valimist ja hinda kuvatakse tellimuse vormistamise lehel.
NB! Tasuta kohaletoimetamine on üle Eesti juhul kui ostate korraga 4 rehvi või velgi.
Soovikorral saate kauba kätte ka Elmoran OÜ esindustest, kui märgite tellimusvormil linnukese vastava esinduse ees – “Soovin kaubale ise järgi”. NB! Tellimus läheb töösse peale makse laekumist.

TELLIMUSE MUUTMINE

Kui soovite muuta tellimust, siis on see võimalik kuni tellimus ei ole täidetud. Tellimuse muutmiseks tuleb saata kiri info@kummihai.ee või võtta ühendust esindusega kust soovite kaupa kätte saada.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE 

Kui meie e-Poest tellitud kaup ei sobi on Tarbijal õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. (NB! Ei kehti seaduse järgi salongist ostmise korral). Kui klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub klient sellest võimalikult kiiresti Elmoran OÜle kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressile info@kummihai.ee E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada tellija kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).
Kui eraisikust kliendi taganemisavaldus jõuab Elmoran OÜle peale nende poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt E-poe Kasutuslepingu peatükile „Tagastusõigus”.

TOODETE PILDID JA INFO 

Kummihai.ee ei vastuta kodulehel toodud spetsifikatsiooni täieliku vastavuse eest toote tegelike omadustega. Toodete pidid võivad olla illustratiivsed.

NB! E-Poe ja salongi hinnad võivad erineda. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Meeldivat ostmist!